Santral Entegrasyonu

Veboni Ön büro, konaklama tesisinizde rezervasyonlar, müşteri bilgileri, oda numarası, faturalama ve diğer operasyonları yönetmek için kullanılır. Dolaysıyla sistemin ön büro telefon santraliyle entegrasyonu, işletmenizin müşteri hizmetleri ve operasyonlarını daha verimli hale getirmelerine yardımcı olur. Veboni Önbüro Santral Entegrasyonu; Santralinizle entegre çalışarak odalardan yapılan görüşmeleri oda folyosuna otomatik olarak işler. Bu tür bir entegrasyon, otel ve konaklama işletmenizin müşteri deneyimini artırmak, operasyonlarını daha verimli hale getirmek ve müşteri memnuniyetini artırmak için önemli bir araçtır.

Kod software Inc. includes the Sedna and Asyasoft brands, locomotive products of the hotel operation and management industry. These brands consists of nearly 700 facilities and agencies, Kod Software Inc. has been assisting them for nearly 30 years.

Newsletter

Stay informed about our constantly evolving product features and technology. Enter your email address and subscribe to our newsletter.

Başarılı!

Mail listemize abone oldunuz.

Contact
  • Akdeniz Üniversitesi Teknokent AR-GE 3 Binası No:758/1 Antalya/Türkiye

  • Elmalı Mahallesi 8. Sokak Muratpaşa İşhanı No:2/102-103 Antalya/Türkiye

  • 0 850 777 0 111

  • [email protected]

Social Media