IP TV Entegrasyonu

Veboni Ön büro ve IPTV (Internet Protocol Television) entegrasyonu, otel işletmenizde misafirlere daha iyi bir televizyon deneyimi sunma ve operasyonunuzu daha verimli hale getirme imkânı sağlar. İşte Veboni ön büro IPTV entegrasyonunun sağladığı faydalar: Kullanmış olduğunuz IPTV ‘nin desteklediği özellikler kapsamında; IPTV sistemi, otel odalarındaki televizyonlar aracılığıyla misafirlerle iletişim kurmayı kolaylaştırır. Özel hoş geldiniz mesajları, otel hizmetleri hakkında bilgi, etkinlik duyuruları ve diğer iletişimler misafirlere sunulabilirsiniz. IPTV aracılığıyla misafirlere otel içindeki hizmetler, restoranlar, yerel turistik yerler ve etkinlikler hakkında bilgi verme fırsatı sunabilirsiniz ayrıca IPTV desteklediği özellikler kapsamında Misafirler, IPTV üzerinden film kiralama, canlı televizyon yayınları, dijital radyo, oyunlar ve diğer eğlence içeriklerine erişebilirler. İş seyahati yapan misafirler için IPTV, toplantı ve konferans bilgileri, sunumlar ve iş haberlerine erişim sağlayabilir. Veboni Ön büro folyo Entegrasyonu ile IPTV, ilgili misafirin otel hesaplarını doğrudan televizyon ekranında göstererek misafirinize daha kolay faturalandırma imkanı sunar. Veboni Önbüro IPTV entegrasyonu, misafirlerin tercih ettikleri dilde televizyon programlarını ve içerikleri izlemelerine olanak tanır. Bu entegrasyonlar, otel işletmelerinin misafir deneyimini iyileştirmesine ve operasyonları daha etkili hale getirmesine yardımcı olur. Ayrıca bu entegrasyonlar, misafirlere daha fazla özelleştirilmiş ve eğlenceli bir konaklama deneyimi sunmanıza yardımcı olur.

Kod software Inc. includes the Sedna and Asyasoft brands, locomotive products of the hotel operation and management industry. These brands consists of nearly 700 facilities and agencies, Kod Software Inc. has been assisting them for nearly 30 years.

Newsletter

Stay informed about our constantly evolving product features and technology. Enter your email address and subscribe to our newsletter.

Başarılı!

Mail listemize abone oldunuz.

Contact
  • Akdeniz Üniversitesi Teknokent AR-GE 3 Binası No:758/1 Antalya/Türkiye

  • Elmalı Mahallesi 8. Sokak Muratpaşa İşhanı No:2/102-103 Antalya/Türkiye

  • 0 850 777 0 111

  • [email protected]

Social Media