Kartlı Kapı Entegrasyonu

Otel kapı ve Veboni PMS Ön büro modülü entegrasyonu, otelinizde misafirlerin oda rezervasyonlarını ve konaklama süreçlerini daha kolay ve hızlı hale getiren bir sistemdir. Bu entegrasyon sayesinde Veboni PMS üzerinden Misafire verilecek oda kartının Veboni Ön büro modülünden rezervasyona bağlı olarak üretilmesi, rezervasyon kaydına bağlı olarak odanın kullanıma açılması sağlanır. Entegrasyon sayesinde Oda kartının ön büro programı tarafından otomatik tanımlaması yapılmaktadır. (Entegrasyondaki Öncelikli amaç Veboni PMS ’e sisteme giriş yapılmaksızın oda kartı yapılmasına izin verilmemesidir.) Veboni Önbüro otomatik olarak bilgilerinizi alır ve misafirinize odaya giriş yapmanız için bir anahtar kartı verir. Ayrıca, eğer misafirinizin konaklama süresini uzatmanız gerekiyor veya erken ayrılması gerekiyorsa, bu bilgiler otomatik olarak sistemde güncellenir. Böylece, daha hızlı ve sorunsuz bir konaklama deneyimi yaşatırsınız. Aynı zamanda, otel personeli de daha az işlem yaparak daha fazla zaman kazanır ve daha fazla misafire daha iyi hizmet verebilirsiniz. Bu sayede hem misafirler hem de otel işletmeniz için daha iyi bir deneyim oluşturulur.

Kod software Inc. includes the Sedna and Asyasoft brands, locomotive products of the hotel operation and management industry. These brands consists of nearly 700 facilities and agencies, Kod Software Inc. has been assisting them for nearly 30 years.

Newsletter

Stay informed about our constantly evolving product features and technology. Enter your email address and subscribe to our newsletter.

Başarılı!

Mail listemize abone oldunuz.

Contact
  • Akdeniz Üniversitesi Teknokent AR-GE 3 Binası No:758/1 Antalya/Türkiye

  • Elmalı Mahallesi 8. Sokak Muratpaşa İşhanı No:2/102-103 Antalya/Türkiye

  • 0 850 777 0 111

  • [email protected]

Social Media