Kanal Yöneticisi

Veboni ERP

Kanal yöneticisi ön büro modülünüz ile entegre odalarınızı tüm online satış kanallarında kolay, hızlı ve sorunsuz satmanızı sağlayan, web tabanlı bir uygulamadır. Kanal Yöneticisi iki yönlü bir bağlantıya sahiptir, fiyatlar kanallara gönderilir ve rezervasyonlar PMS ‘e alınır. Online otel dağıtımı için sunduğu çözümlerle size zaman kazandırırken gelirinizi artırmanıza, otelinizin imajını geliştirmenize yardımcı olur. Veboni ERP Kanal Yönetimi Tüm kanallardaki envanteriniz gerçek zamanlı olarak güncellemenizi sağlar.

Otelinizde veboni kanal yöneticisi kullanarak, otelinizin online varlığını artırmanıza, doluluk oranınızı optimize etmenize ve operasyonlarınızı daha verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Bu, otel işletmenizin rekabetçi kalmasına ve daha fazla gelir elde etmesine katkı sağlar.

Kanallar;

Kod software Inc. includes the Sedna and Asyasoft brands, locomotive products of the hotel operation and management industry. These brands consists of nearly 700 facilities and agencies, Kod Software Inc. has been assisting them for nearly 30 years.

Newsletter

Stay informed about our constantly evolving product features and technology. Enter your email address and subscribe to our newsletter.

Başarılı!

Mail listemize abone oldunuz.

Contact
  • Akdeniz Üniversitesi Teknokent AR-GE 3 Binası No:758/1 Antalya/Türkiye

  • Elmalı Mahallesi 8. Sokak Muratpaşa İşhanı No:2/102-103 Antalya/Türkiye

  • 0 850 777 0 111

  • [email protected]

Social Media