Loyalty (Sadakat) Yönetimi

Veboni CRM Loyalty(Sadakat) sistemi ile Misafirlerinizin tekrar geliş sayısını arttırmak ve onları daha yakından tanımak için CRM Sadakat Yönetimi ile kampanya oluşturabilir ve loyalty hesaplama servisi ile puan kazanmalarını yönetebilirsiniz. Misafirlerin kazanacakları puanlar bir sonraki gelişleri için yeniden sizi tercih etmelerine etken olacaktır. Veboni CRM sistemi böylece Otelinizin tercih edilirliğini arttırarak güçlü bilinir bir marka olmanıza destek verir. Veboni Önbüro modülünde Merkezi Profil yönetimi yapısı ile Loyalty hesaplama servisi uygulanabilir. Ayrıca sadakat sistemi ile misafirlere Anket uygulayabilir Sistem üzerinden Misafirlerinizin geliş sayıları konaklama rakamlarına göre özel vip kartlar oluşturabilir, özel günlerini takip edip hediyeler verebilirsiniz. Misafirlerinizin Geçmiş rezervasyonları, tercihleri, hobileri, seyahat nedenleri, anket sonuçları ve yorumları gibi onlarca bilgiye tek tıkla webten erişebilirsiniz.

Kod software Inc. includes the Sedna and Asyasoft brands, locomotive products of the hotel operation and management industry. These brands consists of nearly 700 facilities and agencies, Kod Software Inc. has been assisting them for nearly 30 years.

Newsletter

Stay informed about our constantly evolving product features and technology. Enter your email address and subscribe to our newsletter.

Başarılı!

Mail listemize abone oldunuz.

Contact
  • Akdeniz Üniversitesi Teknokent AR-GE 3 Binası No:758/1 Antalya/Türkiye

  • Elmalı Mahallesi 8. Sokak Muratpaşa İşhanı No:2/102-103 Antalya/Türkiye

  • 0 850 777 0 111

  • [email protected]

Social Media