Anket Yönetimi

Veboni CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) Anket sistemi, işletmenizin misafirlerinize daha iyi hizmet sunmasına ve müşteri memnuniyetini artırmanıza yardımcı olan önemli bir web tabanlı programdır. CRM sistemi içinde misafirlerinize hayal ettiğiniz anketleri uygulayabilir mobil olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Veboni CRM Anket sistemi, misafirlerinizin sizlerle deneyimlerini paylaşmalarına olanak tanır. Veboni CRM, otelinizin hizmetlerini iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini artırmak için değerli geri dönüşler ve istatistiki raporlar almanıza yardımcı olur. Veboni CRM Anket sistemi Otelinizin misafir memnuniyetini ölçmeye ve zayıf alanları belirlemeye yardımcı olur. Bu sayede otel, hizmet kalitesini arttırmanıza alt yapı sunar, Sistem aracılığı ile misafirlerinizin düşüncelerini paylaşma fırsatı vermek, misafirlerinizin sadakatini artıracaktır. Veboni de düzenlediğiniz Anketleri raporlayarak misafirlerinizin geri bildirimlerine duyarlılık göstermek, onların otelde tekrar konaklamalarını teşvik edecektir.

Kod software Inc. includes the Sedna and Asyasoft brands, locomotive products of the hotel operation and management industry. These brands consists of nearly 700 facilities and agencies, Kod Software Inc. has been assisting them for nearly 30 years.

Newsletter

Stay informed about our constantly evolving product features and technology. Enter your email address and subscribe to our newsletter.

Başarılı!

Mail listemize abone oldunuz.

Contact
  • Akdeniz Üniversitesi Teknokent AR-GE 3 Binası No:758/1 Antalya/Türkiye

  • Elmalı Mahallesi 8. Sokak Muratpaşa İşhanı No:2/102-103 Antalya/Türkiye

  • 0 850 777 0 111

  • [email protected]

Social Media