Mailing

Veboni E-Mail sistemi konaklama işletmenizde misafirlerinizle daha yakın iletişim kurmanıza ve onları tatil planlamaları için teşvik etmenize alt yapı sunar. Buda otelinizin misafir memnuniyetini artırmasına ve tekrarlayan misafirlere sahip olmanıza destek verir. Veboni CRM Mail sistemi içinde oluşturulacak bir şablonla kullanılabilecek bir e-posta kampanya (Örneğin Erken Rezervasyon, Yılbaşı, Balayı gibi …) programı, otelinizde misafir ilişkilerini geliştirmenize ve misafir sadakatini artırmalarına yardımcı olarak, rezervasyon artışı sağlayarak gelirinizin artmasına alt yapı sunar… Sistem üzerinden Toplu mailing, SMS ve Whatsapp mesajları gönderebilir.

Kod software Inc. includes the Sedna and Asyasoft brands, locomotive products of the hotel operation and management industry. These brands consists of nearly 700 facilities and agencies, Kod Software Inc. has been assisting them for nearly 30 years.

Newsletter

Stay informed about our constantly evolving product features and technology. Enter your email address and subscribe to our newsletter.

Başarılı!

Mail listemize abone oldunuz.

Contact
  • Akdeniz Üniversitesi Teknokent AR-GE 3 Binası No:758/1 Antalya/Türkiye

  • Elmalı Mahallesi 8. Sokak Muratpaşa İşhanı No:2/102-103 Antalya/Türkiye

  • 0 850 777 0 111

  • [email protected]

Social Media