Pay Tv Entegrasyonu

Veboni PMS (Property Management System) ön büro modülü ile Pay TV entegrasyonu, otel işletmenizde misafirlere daha iyi bir televizyon deneyimi sunma ve operasyonları daha etkili hale getirme imkanı sağlar. Pay TV sisteminizin teknik olarak desteklediği ölçüde Entegrasyonun sağladığı faydalar şöyledir: Misafir İçerik Kontrolü: Pay TV entegrasyonu ile, misafirleriniz televizyonlarını kullanarak filmler, belgeseller, spor etkinlikleri ve diğer özel içeriklere erişim sağlar. Misafiriniz, otel hesaplarına bu içerikleri yansıtarak hızlı ve kolay bir şekilde bu hizmetlerinize erişebilirler. Faturalandırma Kolaylığı: Pay TV hizmetlerinin veboni önbüro folyo hesaplarına eklenmesi, misafirlere ayrı bir fatura veya ödeme işlemini ortadan kaldırır. Bu, misafirlerin ödemelerini daha rahat ve sorunsuz bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. İzleme Kontrolü: PMS ön büro modülü ile Pay TV entegrasyonu sayesinde otel yönetimi, misafirlerinize televizyon izleme faaliyetlerini kontrol edebilir. Örneğin, misafirlerinize belirli bir süre veya ücret karşılığında belirli içerikleri erişme imkanı sunabilirsiniz Bu özel entegrasyonlar, otel işletmenizde misafirlerinize daha fazla özelleştirilmiş bir konaklama deneyimi sunmanıza yardımcı olurken aynı zamanda ek gelir kaynakları yaratmanıza da katkı sağlar.

Kod software Inc. includes the Sedna and Asyasoft brands, locomotive products of the hotel operation and management industry. These brands consists of nearly 700 facilities and agencies, Kod Software Inc. has been assisting them for nearly 30 years.

Newsletter

Stay informed about our constantly evolving product features and technology. Enter your email address and subscribe to our newsletter.

Başarılı!

Mail listemize abone oldunuz.

Contact
  • Akdeniz Üniversitesi Teknokent AR-GE 3 Binası No:758/1 Antalya/Türkiye

  • Elmalı Mahallesi 8. Sokak Muratpaşa İşhanı No:2/102-103 Antalya/Türkiye

  • 0 850 777 0 111

  • [email protected]

Social Media