Ön Büro PMS

Veboni Ön Büro web tabanlı otel işletmelerinin merkezinde yer alan ve oteldeki tüm yönetim süreçlerinin kontrol edildiği yazılım çözümleridir. Web tabanlı Otel Yönetim Sistemi Ön büro Modülü ile rezervasyon, grup rezervasyon, room rack, kontrat, aksiyon, EB, resepsiyon, housekeeping, kasa, fatura, folyo, kanal yönetimi, online rezervasyon, kimlik bildirimi, e-fatura ve e-arşiv gibi işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilir; ayrıntılı yönetim raporlarına istediğiniz lokasyondan online erişebilirsiniz.

Gelişmiş dashboards yapısı ile otelinizdeki mevcut durum ve forecastlara istediğiniz an erişmenize ve yönetmenize yardımcı olur. Veboni, web tabanlı otel yazılımı mimarisi ile, işletmenin verimliliğini artırır, müşteri deneyimini iyileştirir ve işletmenizi rekabetçi tutmak için; güncelleme bakım kolaylığı, erişilebilirlik ve uzaktan yönetim kolaylığı, gibi... gerekli olan bir dizi avantaj sunar. Veboni, raporlama konusunda, işletme performansını izlemek ve raporlamak için kullanışlı analitik araçlar sunarak satış, kontrat, aksiyon fiyat yönetimi gibi karar verme süreçlerinizi destekler.

Kod software Inc. includes the Sedna and Asyasoft brands, locomotive products of the hotel operation and management industry. These brands consists of nearly 700 facilities and agencies, Kod Software Inc. has been assisting them for nearly 30 years.

Newsletter

Stay informed about our constantly evolving product features and technology. Enter your email address and subscribe to our newsletter.

Başarılı!

Mail listemize abone oldunuz.

Contact
  • Akdeniz Üniversitesi Teknokent AR-GE 3 Binası No:758/1 Antalya/Türkiye

  • Elmalı Mahallesi 8. Sokak Muratpaşa İşhanı No:2/102-103 Antalya/Türkiye

  • 0 850 777 0 111

  • [email protected]

Social Media