Çağrı Merkezi

Veboni çağrı merkezi sistemi önbüro entegrasyonu aracılığı yönlendirilen rezervasyon bilgileri sanal pos ödeme sisteminize güvenli bir şekilde aktarılır. Tüm Çağrılarınız Tek Platformda Toplanmasını sağlar. Gerekli alt yapının sağlanması ve baştan uca bir çağrı merkezinde olması gereken ip santral sistemi, misafire anlık doğru fiyat sunabilme, opsiyonel ödeme sistemi ve çağrı merkezi yazılımı konusunda anahtar teslim çağrı merkezi çözümleri sunmaktadır. Çağrı Merkezinde CRM Kullanmak Çağrı Merkeziniz için olmazsa olmaz bir yardımcı, bütünü tamamlayıcı en önemli kalemlerden biri. Çağrı Merkezleri'nin ekonomik, verimli ve mükemmel bir deneyimi müşterilerine yaşatmaları için Otelinizin Ön büro programı, CRM ve Call center yazılımlarla entegrasyonlar yapmak günümüzde artık bir zorunluluk.

Çağrı Merkeziniz ile CRM Sisteminiz Entegre Çalışır, Çağrı Merkezinize gelen tüm çağrılar kayıt altına alınır ve CRM veri tabanına kaydedilir Misafir bilgileri, Otel adı, Çağrı Yönü ve Çağrı Kanalı tek ekranda görünür, Çağrıyı yapan misafirin geçmiş tarihli aramaları, istekleri, geçmiş rezervasyon talepleri, otel konaklamaları ve gelecek rezervasyonlarına ait bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.. Misafirin talep ettiği bir iş ya da görev varsa talep oluşturulabilir veya ilettiği mesaj yorum kayıt altına alınabilir.

Kod software Inc. includes the Sedna and Asyasoft brands, locomotive products of the hotel operation and management industry. These brands consists of nearly 700 facilities and agencies, Kod Software Inc. has been assisting them for nearly 30 years.

Newsletter

Stay informed about our constantly evolving product features and technology. Enter your email address and subscribe to our newsletter.

Başarılı!

Mail listemize abone oldunuz.

Contact
  • Akdeniz Üniversitesi Teknokent AR-GE 3 Binası No:758/1 Antalya/Türkiye

  • Elmalı Mahallesi 8. Sokak Muratpaşa İşhanı No:2/102-103 Antalya/Türkiye

  • 0 850 777 0 111

  • [email protected]

Social Media