Hotspot Entegrasyonu

Veboni Ön büro hotspot entegrasyonu, oteliniz veya konaklama tesisinizin PMS sistemini, özel hotspot hizmetleri veya Wi-Fi erişimi sağlama amacıyla kullanılan teknolojiyle entegre etmeyi sağlar. Bu entegrasyonun sağlayacağı potansiyel faydaları şöyledir; Önbüro hotspot entegrasyonu, konuklarınızın otomatik olarak Wi-Fi ağına bağlanmasını sağlayabilir ve kimlik doğrulama sürecini otomatikleştirir. Konuklarınız, oda rezervasyonlarına bağlı olarak Wi-Fi erişimine hızla sahip olabilirler. Ücretli internet satışlarınızda: Veboni Önbüro ve hotspot entegrasyonu sayesinde, konuklarınızın Wi-Fi kullanımını faturalandırmak için kullanılabilirsiniz. Bu entegrasyon otelinizde internet geliri elde etmenize yardımcı olur. Entegrasyon, konukların odalarının durumunu otomatik olarak günceller. Örneğin, bir konuk odayı terk ettiğinde Wi-Fi erişimi otomatik olarak kapanır.

Kod software Inc. includes the Sedna and Asyasoft brands, locomotive products of the hotel operation and management industry. These brands consists of nearly 700 facilities and agencies, Kod Software Inc. has been assisting them for nearly 30 years.

Newsletter

Stay informed about our constantly evolving product features and technology. Enter your email address and subscribe to our newsletter.

Başarılı!

Mail listemize abone oldunuz.

Contact
  • Akdeniz Üniversitesi Teknokent AR-GE 3 Binası No:758/1 Antalya/Türkiye

  • Elmalı Mahallesi 8. Sokak Muratpaşa İşhanı No:2/102-103 Antalya/Türkiye

  • 0 850 777 0 111

  • [email protected]

Social Media