Mobil Uygulamalar

Veboni CRM mobil, otel yöneticileriniz ve personellerinizin otel misafir ilişkilerini daha etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur. Mobil çözümümüzü hem misafirlerin ihtiyaçlarını karşılamak hem de otel operasyonlarını düzenlemek için kullanılabilirsiniz. Veboni web tabanlı uygulama “Responsive tasarım” farklı cihazlarda (bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar) ve farklı ekran boyutlarında sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilir ve kullanılabilirsiniz, mobil ortamdan tüm otel yöneticileri ve personelleriniz yetkileri dahilinde istedği arayüze erişebilir. Mobil ortamdan misafir tercihleri ve geçmiş rezervasyonlarına erişim sağlar ve misafirlerinizle anında iletişim kurma ve isteklerine yanıtlama imkânı sunar. Otel yöneticileri ve personelinin Rezervasyon Oda durumunu takip etme ve güncelleme, Housekeeping ile daha hızlı iletişim, aynı anda birden çok kişiye ulaşılabilirlik, kolay sorgulama özellikleriyle housekeeping departmanınızda en büyük yardımcınız olmaya hazırdır. Sadece birkaç dokunuşla dilediğiniz odanın kirli-temiz sorgulamasını yapabilir, oda durumunuzu kolaylıkla yönetebilirsiniz. Mobil Operasyon modülü ile mobil ortamdan Görevler ve sorumluluklar için yönetim imkanı, Misafir geri bildirimlerini almak için mobil ortamdan anket, istek şikayet talepleri gönderme. Otel performansını izlemek için raporlama ve analiz araçları sunar. Veboni mobil , otel işletmenizin daha iyi misafir hizmeti sunmanıza, operasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetmenize ve misafir sadakatini artırmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda misafir memnuniyetini artırarak otel gelirlerini artırmanıza yardımcı olur ve işletme verimliliğini iyileştirir.

Kod software Inc. includes the Sedna and Asyasoft brands, locomotive products of the hotel operation and management industry. These brands consists of nearly 700 facilities and agencies, Kod Software Inc. has been assisting them for nearly 30 years.

Newsletter

Stay informed about our constantly evolving product features and technology. Enter your email address and subscribe to our newsletter.

Başarılı!

Mail listemize abone oldunuz.

Contact
  • Akdeniz Üniversitesi Teknokent AR-GE 3 Binası No:758/1 Antalya/Türkiye

  • Elmalı Mahallesi 8. Sokak Muratpaşa İşhanı No:2/102-103 Antalya/Türkiye

  • 0 850 777 0 111

  • [email protected]

Social Media