Aktivite Rezervasyonları

Veboni CRM (misafir İlişkileri Yönetimi) sistemi Aktivite Rezervasyonları, işletmenizde misafir rezervasyonlarınıza yönelik aktiviteleri etkin bir şekilde takip etmek ve yönetmek için kullanılır. Bu aktiviteler, misafir iletişimi, oda rezervasyonları, misafir taleplerin Veboni CRM sistemine girilmesi gibi süreçleri içerir. Veboni CRM sistemini kullanarak misafir rezervasyonlarına yönelik aktiviteleri kolayca yönetebilirsiniz; Veboni CRM sistemi, misafirlerle iletişimde kalmanızı kolaylaştırır. Rezervasyona ait hatırlatmalar, teşekkür mesajları ve misafir geri bildirimleri gibi otomatik e-postaları programlayabilirsiniz. Rezervasyon tarihleri, oda tipi, kişi sayısı ve özel talepler gibi önemli bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Misafirlerin özel isteklerini ve gereksinimlerini not alabilirsiniz. Örneğin, misafirlerin yatak tipi tercihleri veya ekstra hizmet talepleri gibi. Misafir talebine göre otomatik görevler tanımlayabilir Oda Durumu Güncellemeleri: Oda temizliği, bakım veya herhangi bir oda durumu güncellemesi için Veboni CRM sistemi üzerinden görevler oluşturabilirsiniz. Veboni CRM sistemi, misafir rezervasyonlarına yönelik aktiviteleri daha iyi yönetmenize, daha iyi misafir hizmeti sunmanıza ve iş süreçlerinizi optimize etmenize yardımcı olur.

Kod software Inc. includes the Sedna and Asyasoft brands, locomotive products of the hotel operation and management industry. These brands consists of nearly 700 facilities and agencies, Kod Software Inc. has been assisting them for nearly 30 years.

Newsletter

Stay informed about our constantly evolving product features and technology. Enter your email address and subscribe to our newsletter.

Başarılı!

Mail listemize abone oldunuz.

Contact
  • Akdeniz Üniversitesi Teknokent AR-GE 3 Binası No:758/1 Antalya/Türkiye

  • Elmalı Mahallesi 8. Sokak Muratpaşa İşhanı No:2/102-103 Antalya/Türkiye

  • 0 850 777 0 111

  • [email protected]

Social Media